Wyspa Phuket – turystyczny raj

Grand Palace - panorama Bangkok Tajlandia

Snując rozważania na temat Tajlandii nie sposób ominąć nie tylko największą ale i najsłynniejszą wyspę tego państwa – Phuket. Jest ona niekwestionowaną królową wśród atrakcji turystycznych Tajlandii, które zazwyczaj wybierają majętni, biali turyści. Dla nich powstała rozbudowana infrastruktura, zbudowano liczone w setkach hotele najwyższej klasy, nie brakuje także lokali gastronomicznych i sklepów.

Phuket dostarcza wielu zajęć i przyjemności w dzień, ale również i nocą nie sposób nudzić się na wyspie, która zaprasza do licznych dyskotek, nocnych klubów czy też domów publicznych. Jedną z atrakcji, o której warto wspomnieć, jest ?Ladyboys Cabaret?, który raczy turystów z całego świata kapitalnym muzycznym widowiskiem w wydaniu ponętnych transwestytów ubranych w piękne, kobiece kostiumy sceniczne.

Oczywiście prócz tętniącego całodobowym życiem oblicza wyspy, można poznać również jej drugą, wielce odmienną stronę, która z pewnością spodoba się osobom preferującym kontakt z naturą, relaks na cudownych piaszczystych plażach, widok egzotycznej, bujnej roślinności oraz kąpiele w czystej, lazurowej wodzie. Phuket obfituje w plaże, od gwarnych i tłocznych, zwłaszcza wieczorami, poprzez te, które odwiedzane są przez koneserów nurkowania, a skończywszy na cichych i pustych, wymarzonych wprost przez turystów-odludków.


Comments are Closed

© 2023: Tajlandia | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress