Dni Tajlandii

Dni Tajlandii

Dni Tajlandii w Warszawie to impreza organizowana na świeżym powietrzu. W edycji 2010 zorganizowano około 40 stoisk – można było spróbować tajskiej kuchni, zapoznać się z kosmetykami, olejkami i tajskim masażem, a także podziwiać rękodzieło.

Tajlandia to jeden z najłatwiejszych i najbezpieczniejszych podróżniczych kierunków egzotycznych Azji. Cieszy się dużą popularnością i często jest pierwszym miejscem, które odwiedzamy w tym rejonie świata. Jeśli jednak nie możesz wybrać się do Tajlandii, są dni, w które to Tajlandia gości u nas – a konkretnie w samym sercu Warszawy.

Kontakt z Azją bywa jednak szokiem – to kompletnie odmienna kultura, zachowania, przyzwyczajenia i zwyczaje, smaki. Zanim zdecydujesz się i przygotujesz się do wyjazdu do Tajlandii, najpierw wybierz się na Dni Tajlandii, by lepiej poznać ten świat i sprawdzić, czy faktycznie jest tak fascynujący.

Dni Tajlandii 2010 w Warszawie. Informacje o wydarzeniu

Dni Tajlandii zostały zorganizowane na Nowym Świecie, w Warszawie, 12-13 czerwca 2010 roku w godzinach 11.00-19.00. Na odcinku od Ronda de Gaulle′a do ul. Foksal pojawiło się wiele stoisk targowych.Podczas eventu odbyły się pokazy tradycyjnego tańca, boksu tajskiego, kuchni, kosmetyków, masażu i regionalnych produktów oraz rękodzieła. Dni Tajlandii to świetna okazja, by lepiej poznać inną kulturę i jej bogactwa, a także przetestować lokalne wyroby.

Program Dni Tajlandii 2010 – największe atrakcje dla uczestników

Podczas Dni Tajlandii 2010 w Warszawie zorganizowano m.in. pokazy tajskiego boksu Muay Thai. Na głównej scenie można było obejrzeć wspaniały pokaz treningu z tarczami, imponujący pokaz walki z cieniem, kombinacje w parach, a także prezentacje technik dozwolonych i niedozwolonych w walce sportowej.

Dużą atrakcją, głównie dla żeńskiej części publiczności, były też pokazy klasycznego tajskiego tańca. Pokaz wykonała grupa tancerzy, którzy przybyli do Polski z Hannoveru specjalnie na ten event.

Wstęp na Dni Tajlandii jest bezpłatny. Wydarzenie ma na celu przybliżenie i promocję kultury Tajlandii i lokalnych wyrobów.

Photo by Joshua Rawson-Harris on Unsplash


Comments are Closed

© 2023: Tajlandia | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress